Usługi

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

Projekty akustyczne

Przygotujemy wytyczne do adaptacji akustycznych, kompletne projekty wykonawcze dla pokoju odsłuchowego, kina, studia nagrań.

Pomiary akustyczne

Pomiary czasu pogłosu, zrozumiałości mowy, izolacyjności akustycznej. Pomiary w budynkach oraz środowiskowe pomiary akustyczne 1 klasy dokładności.

Ustroje akustyczne

Absorbery, rozpraszacze, okładziny akustyczne fornirowane. Projektujemy ustroje akustyczne na zamówienie oraz dostarczamy gotowe produkty.

O nas

AcuSpace - nazwę firmy stworzyliśmy z połączenia słów Acoustics i Space czyli akustyki i przestrzeni. Naszą pasją jest kreowanie przestrzeni akustycznych dopasowanych do funkcji pomieszczenia. Każde wnętrze posiada właściwości akustyczne - lepsze lub gorsze - i to one definiują wrażenie jakie wywołuje na nas dane wnętrze.

W trakcie 6 lat istnienia na rynku zrealizowaliśmy wiele projektów z zakresu akustyki wnętrz, ochrony przed hałasem w budynkach i przemyśle, a także zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy setki metrów kwadratowych paneli akustycznych.

Od roku jesteśmy firma prowadzącą pod katem akustyki wszystkie projekty realizowane w Polsce przez firme Barrisol - światowego producenta sufitów napinanych.

Kierujemy się ideą że każde wnętrze jest wyjątkowe i wymaga indywidualnego podejścia.

Aktualnie pracujemy nad wprowadzeniem ofert na rynek krajów Bałkańskich, a także przekształceniem firmy w firmę online - z możliwością pracy w każdym miejscu na świecie.

Zachęcamy do współpracy z Nami.

Opinie klientów

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów

Realizacje